27 апреля 2017

Телефон доверия - (044) 568-20-02

Свидетели Ему в сём мы и Дух Святый, Которого Бог дал повинующимся Ему. Деяния 5:32

БРАТЕРСЬКА ДОПОМОГА

1   Братерська допомога - на 800 тисяч доларів. Саме на таку суму діаспоряни американського штату Вашингтон допомогли військовому шпиталю у Дніпрі. 14 вересня туди заїхала фура цінного медичного вантажу для травматологічного та хірургічного відділень. Її збирали протягом 4-х місяців на замовлення самих медиків. Сотні пакунків вивантажували самі пацієнти, військовики - котрі вже йдуть на поправку. В них - декілька моніторів для УЗД апаратів, обладнання для проведення ендоскопічних операцій, функціональні ліжка, тумбочки, столи для інструментів в операційну та розхідні засоби - дренажі, катетери, перев’язувальні матеріали.
    «Есть из оборудования кое-что новое, есть бу - но приведено в очень хорошее состояние, - говорить Сергій Амелін, керівник благодійного фонду «Об’єднані заради миру», - и все адаптировано для наших электрических сетей с трансформаторами - можно подключать и работать».
    Всі інструменти були конче необхідні травматологам. Кожна така річ вартує понад 12-ть тисяч доларів. За словами медичного персоналу, вантаж вкрай необхідний шпиталю.


«Это уже больше используется у пациентов с последствиями огнестрельных переломов, - посміхаючись коментує побачене Юрій Лазаренко , начальник медичної частини Дніпровського військового шпиталю, - Вот это как раз прибор используется для удлинения конечности и для эндопротезирования тазобедренных суставов, коленных суставов - такого прибора у нас еще не было».
Це вже другий вантаж від діаспори. Попередній нещодавно отримав Київський шпиталь. Збирали їх віруючі американських євангельських церков. Усе зібране обладнання перед відправкою ретельно перевірили та самі ж оплатили доставку вантажу - до України він їхав майже два місяці. Усі засоби стануть для порятунку АТОшників.
«Мы понимаем насколько сегодня важно это медицинское оборудование и всякая медпомощь, которая приходит, - говорить Юрій Сабадаш, військовий капелан, відповідальний за служіння військових капеланів церкви «Скинія», - Хотелось бы поблагодарить украинскую диаспору, верующих евангельских церквей, которые собирали эту помощь так необходимую сегодня для нас, что они не забывают Украину».
Ми ж вдячні Господу за те, що Він через вірних своїх дітей піклується про України і віримо, що такі гуманітарні акції стануть для людей яскравим прикладом прояву Божої любові.