27 апреля 2017

Телефон доверия - (044) 568-20-02

По вере вашей да будет вам. Матфея 9:29

Служение военных капеланов в зоне о АТО

Військові капелани мають бути

1 38 лютого наші друзі-танкісти 72-ї ОМБР прибули до Києва отримувати заслужені нагороди за мужність і звитягу. А після завітали до «Скинії» на каву до військових капеланів. І поки хлопці спілкувались та ділились останніми новинами, ми скористались нагодою, щоб дізнатися думку військових щодо служіння капеланів у армії. На запитання медіаслужіння відповідав старший сержант 72-ї ОМБР Ігор Бабич.

Подробнее...

 

Военные капелланы как вызов для современной Церкви

«Если мы можем что-то изменить, мы идем и меняем. И не осуждаем тех, кто не идет. В свое время каждый из нас даст отчет за себя перед Богом», – Рустам Фатуллаев.

1Вызовы, вызовы, вызовы – именно они сопровождают сегодня Церковь повсюду. Именно реакция на них показывает ее состояние – взлет, падение, близость к Христу или, наоборот, зацикленность на себе и своих интересах. Нравится нам это или нет, но сегодня в Украине идет война, которая ломает судьбы, калечит людей и отнимает жизни. И эта война как раз и является вызовом для современных христиан, проверяя на прочность веру, а сердца – на способность любить. Сегодня мы предлагаем вам порассуждать о служении, вокруг которого роится множество слухов, сплетен и домыслов со стороны одних христиан, и которое вдохновляет, поднимает и зажигает сердца других.

О наиболее резонансном в христианской среде служении – служении военных капелланов – нам расскажет старший пастор церкви «Скиния», глава совета по вопросам душпасторской опеки при Министерстве обороны Украины, советник министра обороны по вопросам религии, Рустам Фатуллаев.

Подробнее...

 

Мудрость, сходящая свыше

   1114 октября в Украине празднуют День защитника Отечества. Это день чествования мужества и героизма защитников независимости, суверенитета и территориальной целостности Украины. В этот день по всей территории нашей страны проходят торжественные мероприятия и молитвенные служения. Не исключение и военные подразделения в зоне АТО.
   Военные капелланы церкви «Скиния» вместе со старшим пастором церкви Рустамом Фатуллаевым приняли участие в церемонии награждения 30й бригады, в рядах которой служат и наши военные капелланы. Пастор Рустам передал бойцам поздравление от Церкви ХВЕ и комитета Душпасторской опеки, который действует при Министерстве обороны Украины. В своем приветственном слове пастор Рустам пожелал бойцам вернуться домой без единой царапины и пожелал воинам и их командованию искать мудрости от Господа.

Подробнее...

 

БРАТЕРСЬКА ДОПОМОГА

1   Братерська допомога - на 800 тисяч доларів. Саме на таку суму діаспоряни американського штату Вашингтон допомогли військовому шпиталю у Дніпрі. 14 вересня туди заїхала фура цінного медичного вантажу для травматологічного та хірургічного відділень. Її збирали протягом 4-х місяців на замовлення самих медиків. Сотні пакунків вивантажували самі пацієнти, військовики - котрі вже йдуть на поправку. В них - декілька моніторів для УЗД апаратів, обладнання для проведення ендоскопічних операцій, функціональні ліжка, тумбочки, столи для інструментів в операційну та розхідні засоби - дренажі, катетери, перев’язувальні матеріали.
    «Есть из оборудования кое-что новое, есть бу - но приведено в очень хорошее состояние, - говорить Сергій Амелін, керівник благодійного фонду «Об’єднані заради миру», - и все адаптировано для наших электрических сетей с трансформаторами - можно подключать и работать».
    Всі інструменти були конче необхідні травматологам. Кожна така річ вартує понад 12-ть тисяч доларів. За словами медичного персоналу, вантаж вкрай необхідний шпиталю.

Подробнее...

 

ВИШКІЛ

1-3    «-Якщо перед вами солдат у стані сильного стресу-очі скляні, на дійсність не реагує-не треба на нього гримати, чи, боронь Боже, давати ляпас. У відповідь запросто можна отримати кулю. Підійдіть обережно, виставляючи перед собою порожні руки, скажіть, що ви лікар і хочете його оглянути. візьміть потерплого за руку, обережно помасуйте кисть. Дружньо обійміть, нерізко, але відчутно потрусіть за комір-це призводить до активізації вестибюлярного апарату, і людина повертається у реальність. Якщо солдат судомно чіпляється за автомат, не віддає його-не треба видирати силою. Достатньо відокремити магазин. Потренуйтеся при нагоді…»
   Два десятки служителів з різних областей і церков уважно слухають, занотовують, перепитують. На базі церкви «Скинія»- черговий вишкіл, який проводить полковник Руслан Коханчук, автор навчального курсу для капеланів. Проблеми і виклики для душпастирів у сучасному українському війську. Особливості спілкування із особовим складом, місце капелана у структурі підрозділу. Взаємодія із офіцерами. Розбір типових помилок...

Подробнее...

 

МІЖ ФРОНТОМ І ФРОНТОМ

Репортаж з робочої зустрічі Служби воєнних капеланів ЦХВЄУ

10

«До речі, нікому з вас не доводилося пити власну сечу? Ще є час спробувати перед відправкою в АТО. Потренуватися на випадок зневоднення і заодно перевірити власну психіку на міцність перед стресом. На фронті безліч речей, що руйнують зону комфорту», – ділиться полковник Коханчук, що в Міністерстві оборони курує напрямок військових капеланів. Перед ним близько вісімдесяти чоловіків. Під дахом церкви «Скинія» – зустріч капеланів. Зібралися поділитися досвідом, послухати представника Міноборони, разом помолитися. Зрештою, просто побачити один одного, підбадьорити. «Там інколи досить важко буває, – ділиться воєнний капелан Мар'ян Михайлишин, – солдати часто зневірені й озлоблені. А до кожного треба знайти підхід, це, бува, виснажує. Нам, капеланам, важливо бачитися один із одним, ділитися досвідом, підтримувати один одного».

Подробнее...

 

Страница 1 из 5